2 0 0 7 Tanvzr nneply | 2

2 0 0 7 Tanvzr nneply | 2

2 0 0 7 Tanvzr nneply | 2 0 0 8 2008. jnius 22. 2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7

| 2 0 0 8 Oktber 23. 2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7 | 2 0

0 8 Karcsony 2 0 0 7 | 2 0 0 8 Mrcius 15. 2 0 0 7 | 2 0 0 8

2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7 |

2 0 0 8 2 0 0 7 | 2 0 0 8 81,24 mter 2 0 0 7 | 2 0 0 8

OKTV eredmnyek I. 2 0 0 7 | 2 0 0 8 OKTV eredmnyek II. Mihlyk gnes 12.D magyar nyelv 4.hely tanra: Wenczel Zsuzsa Vajai Flra 12.D magyar irodalom 5.hely tanra: Dr. Kovcs Gbor Zoltn Mustos Anita 11.C trtnelem 19.hely tanra: Isztl Jnos 2 0 0 7 Orszgos

versenyeredmnyek I. Mikola Sndor Orszgos Tehetsgkutat Fizikaverseny Kungl kos 11.A 5.hely Orszgos Angol Nyelvi Verseny | Albrecht Dorisz 9.A Pter Dvid 9.D 4.hely 6.hely Focus on Britain angol orszgismereti verseny 11.C osztly csapata 1. hely 2 0 0 8 Balogh Regina, Hajba Rka, Pusks Barbara, Rajmon Zsfia 10.A 10.E osztlyok csapata 3. hely Huszti Dniel, Jacs dm, Pzmny Jzsef, nodi ron Lczy Lajos Orszgos Fldrajzverseny Kungl kos 11.A

2.hely 2 Orszgos versenyeredmnyek II. 0 0 7 Izsk Imre Gyula Komplex Termszettudomnyi Verseny Szalkai Balzs 12.C 1.hely Kenguru Matematikaverseny | 2 0 0 8

Akopjn Alex 9.A rkossy Blint 9.A Lakner Gerg 9.C Horvth Blint 9.C Szalai Gerg 9.C Szalkai Balzs 12.C 3.hely 6.hely 7.hely 8.hely 9.hely 9.hely Gordiusz Matematikaverseny Szalkai Balzs 12.C Beny Krisztin 10.A 1.hely 10.hely 2 0 0 7 Orszgos versenyeredmnyek III. Arany Dniel Matematikaverseny Mihlyk Andrs 9.C

3.hely Tmrkny Istvn Orszgos Alkoti Plyzat Ruska Mnika 10.F | 2 0 0 8 Arany minsts Orszgos irodalmi verseny (AJTP) Siba Szilvia 10.F Tollr Ivett 11.F Szkok Helga 10.F 4.hely 5.hely 7.hely Virtulis kalandozsok (Virtual Adventures) orszgos angol nyelvi verseny Lipcsei Mt 12.A 1.hely 2

0 0 Kitn tanulk sszesen 54 dik 9.A 3 f 11.C 4 f 9.C 2 f 11.D 4 f 10.A 6 f 12.A 4 f 10.B

1 f 12.B 2 f 10.D 3 f 12.C 8 f 2 10.F 1 f 12.D 5 f 0 11.A 5 f 12.E

2 f 0 11.B 1 f 13.E 3 f 7 | 8 2 0 0 7 | 2 0 0 8

Kiemelked tanulmnyi eredmnyrt neveltestleti dicsretet kaptak Stumpf Csaba Hettmann Alex Horvth Blint Jacs dm Varga Vince Stogica Mt Marti Bla Kovcs Laura si Eszter Magyar Boglrka Poller Gyngyvr Rajmon Zsfia Balogh Rozlia 9.A 9.C 9.C 10.A 10.A 10.A 10.D 10.F 11.B 11.C 11.C 11.C 11.D

Fenyvesi Blint 12.B Fuchs Norbert 12.B Kajri Szilvia 12.B Kczin Enik 12.B Vajai Mtys 12.B Maros Zsfia 12.C Szalai Dra 12.C Hettmann Dra 12.D Koncz Hunor Attila Krmendy Zsuzsa Mihlyi Rka 12.D Mihlyk gnes Juhsz Zoltn 13.E 12.D 12.D 12.D 2 0 0 7 | 2 0 0 8

Pldamutat magatartsrt s ktelessgteljestsrt dicsretet kapnak Albrecht Dorisz 9.A Csicsics Anna 9.A Gecz Dra 10.A Molnr Krisztina 10.A Szab Bence 10.A Mrkus Eszter 10.B Riz Nikolett 10.D Szab Anna 10.D Beny Krisztin 11.A Brcz Bence 11.A Gubicza Krisztina Kvesdi Annamria Kungl kos 11.A Mustos Anita 11.C Csillag Eszter 11.D Sebk Petra 11.D Nmeth Andrs 11.D

11.A 11.A Meszes Ferenc Varga Alexandra Bakonyi Pter Maleczki Anna Horvth Daniella Nveri dm Kauker Beta Diczig Brigitte Korim Balzs Kozma Mrton Szalai dm Szalkai Balzs Szilgyi Lilla Kukoda Adrienn 12.E 12.E 12.A 12.A 12.A 12.A 12.B 12.C 12.C 12.C 12.C 12.C

12.C 13.E 2 0 0 7 Neveltestleti jegyzknyvi dicsretet kapnak Mihlyk Andrs 9.C Szab Dorottya 10.B Kungl kos 11.A Beny Krisztin 11.A 2 Mustos Anita 11.C

0 Sebk Petra 11.D And Blint 12.A Lipcsei Mt 12.A | 0 8 2 Kiemelked osztlytlagok 0 0 7 | 2

tlag 12.B 4,55 11.C 4,50 10.D 4,47 12.D 4,45 9.A 4,39 Iskolatlag 4,22 0 0 8 2

rettsgi tlagok 0 0 7 Osztly 12.B 12.C 12.D 13.E | Emelt tlag 4,95 5,00 4,92 4,80 2

Kzp tlag 4,60 4,63 4,67 3,95 tlag 4,70 4,71 4,72 4,03 0 0 8 2 0 0 7

| 2 0 0 8 Kitn rettsgi - 12.B Csizmadia Nikolett Dobos Rita Fenyvesi Blint Fodor Flra Fldesi Dina Galambos Dra Hanzmann Zsfia Kauker Beta Koczin Enik Porkolb Anna Vajai Mtys 2 0 0 7 | 2 0 0 8

Kitn rettsgi - 12.C Diczig Brigitte Dczi Gerg Halsz Mt Komromi Zsfia Kozma Mrton Kutor Norbert Maros Zsfia Nagy Katalin Nagy Szabolcs Nmeth Attila Ollram Zsombor Papp Dvid Szab Bence Szalai dm Szalkai Balzs Szilgyi Lilla Rchel 2 0 0 7 | 2 0 0 8

Kitn rettsgi - 12.D Balczr Ida Anna Blafi Lszl Csszr Andrea Rka Ernei Gergely Faggyas Mt Gal Tibor Hri Andrs Imre Hettmann Dra Koncz Hunor Attila Kondor Kata Krmendy Zsuzsanna Kovcs Eszter Kubik Zsfia Mszros Adelinda Kata Mihlyi Rka Mihlyk gnes Vajai Flra Varga Nomi Klra Viczina Dalma 2 0 0 7 | 2

0 0 8 Kitn rettsgi - 13.E Gyrgy Gabriella Kukoda Adrienn 2 0 0 7 Sporteredmnyek I. Sakk dikolimpia leny csapat orszgos 4. hely Keszler Brigitta Treky Judit Jakab Zsfia Fuchs Kitti 12.A 11.A 11.A 10.G Vv dikolimpia csapat orszgos 2. hely

| Korpics Gbor Berkes Blint Magyar Norbert 11.A 10.D 9.A Leny labdarg csapat orszgos 4. hely 2 0 0 8 Csizmadia Nikolett Zgor Bernadett Csepely Bettina

Varga Kinga Lang Nikolett Horvth Anna Plmay Andrea Horvth Sra Szokoli Teodra 12.B 12.B 10.B 9.D 9.A 9.A 9.A 9.B 9.B 2 0 0 7 | 2 0 0 8 Sporteredmnyek II. Tjkozdsi futs orszgos

Sebk Petra 11.D Tlgyesi kos 9.C Pter Hajnalka 11.A 3. s 5.hely 5. s 7.hely 12.hely Amatr rplabda dikolimpia dnt Kondor Katalin Kollth Dra Egyed Veronika Skobrics Fanni Gecz Dra Szab Dorottya Kristf Emese Csfordi Lilla Szab Anna Tolner Zsfia

Venczel Dorottya 12.D 12.D 12.A 11.D 10.A 10.B 10.B 10.D 10.D 10.D 10.D 2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7

| 2 0 0 8 Szlovn vendgek 2 0 AJTP VIII. Orszgos Mvszeti Fesztivl 0 7 | Arany minsts Horvth Krisztina s Borbs Katalin - Zongora ngykezes Szakonyi Alexandra Irodalmi alkots (vers) Ezst minsts 2 0 0 8

Npdalkrus Bronz minsts Varga Kinga - Przamonds 2 0 0 7 | 2 0 0 8 Helikoni eredmnyek I. Fdj Hords Boldizsr 10.D Kpzmvszeti alkotsok Arany minsts Kollth Dra 12.D Faggyas Mt 12.D Nagy Bendegz 11.A Szirmai Dra 11.D,

Szalai Bence 11.E, Balogh Alz Lovassy Lszl Gimnzium Vegyeskara Film, vide Nptnc szl Komolyzene, szl Kamarazene Vegyeskar 2 0 0 7 | 2 0 0 8 Helikoni eredmnyek II. Ezst minsts Viczina Dalma 12.D Szab Dorottya 10.B, Veres Dorottya 12.B Lovassy Sznpad Nmet Nemzetisgi

Kamarakrus Knnyzene-nek Npdal Sznjtszs Kamarakrus Bronz minsts Maleczki Anna Kernel tri 12.A Szalai Bence 11.E Radcs Gergely Fehr Dvid 11.C Komolyzene-szl Egyb 11.B 2 0 0 7 Mvszeti djak + Kazinczy Szpkiejtsi Verseny (orszgos dnt), Anyanyelv polk Orszgos Szvetsgnek dja

Viczina Dalma | 2 0 0 8 12.D Orszgos Szentendrei Kamarazenei Verseny ngykezes 1.helyezs Kvesdi Annamria Maleczki Anna 11.A 12.A Klmn Lajos Orszgos Npdalneklsi Verseny, Arany kntus npdalnekes cm Szab Dorottya 10.B Veres Dorottya 12.B 2 0 0 Baum Csaba Alaptvny tmogatsa a 2008/2009-es tanvre

7 | 2 0 0 8 And Blint Szab Dorottya Pzmny Jzsef Stogica Mt Csicsics Anna 12.A 10.B 10.A 10.A 9.A 2 0 0 7 | 2 0

0 8 2 0 0 7 | 2 0 0 8 2 0 0 7 | 2 0 0 8

Recently Viewed Presentations